KategorieSortuj według


Statystyki

  • Osób online: 69
  • Linków: 187
  • Kategorii: 52
  • Komentarzy: 46
  • Użytkowników: 36407

Najaktywniejsi


Polecane strony
Nazwa Lublin z Krainy Czarów
Kategoria Dziwaki

Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widzieliście czegoś równie absurdalnego. Na widok powyższego obrazka większość z was ostro skrytykuje zderzak z lampami odkrojone od Vectry, figurkę szczęśliwego słonika w kokpicie, czy też trąbki ukradzione z rowerka małej Zosi. Co skłoniło Waldka do bezlitosnego pastwienia się nad autem dostawczym? Czy podświetlane statuetki nagich listonoszy mają tu głębszy przekaz?

Nic z tych rzeczy. Na całą sytuację należy spojrzeć z innej perspektywy. Aby zrozumieć co zaszło na załączonym obrazku, należy przyjąć do wiadomości że pojazd pochodzi z innego wymiaru. Dlatego też wyśmiewanie go jest całkowicie nie na miejscu. Nawiązanie do słynnej książki o Alicji jest tu bynajmniej nieprzypadkowe.

Każde dziecko wie że "Alicja w Krainie Czarów" jest chorą opowieścią. To jasne jak słońce że wszystkim tam chodziło tylko o to aby naćpać się jak dzikie szpaki, nie wspominając autora owej powieści który był fanatycznym pedofilem. Lublin wygląda niczym żywcem wyrwany z narkotycznego ciągu.

Na odwyk chyba niestety już za późno.


Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link