KategorieSortuj według


Statystyki

  • Osób online: 17
  • Linków: 187
  • Kategorii: 52
  • Komentarzy: 46
  • Użytkowników: 36407

Najaktywniejsi


Polecane strony
Nazwa Cartoon Tuning
Kategoria Pozostałe

Intensywny miesiąc zbierania kartonu sprawił że postanowiliśmy poświęcić osobną galerię temu wspaniałemu materiałowi tuningowemu. Efekt używania kartonu nie różni się właściwie niczym od klasycznego wieś tuningu z użyciem PlastiXu czy SiateXu. Poniżej kilka opcji przydatnych przy montażu...

Carboard Standard, czyli zderzaki, spojler i lusterka, oraz pseudo-InhalatoreX. Odstęp między powierzchnią jezdną a zderzakiem jest jak najbardziej zbędny.

Carboard Plus - zamontowane elementy stają się bardziej stabilne dzięki TaśmeXowi. Pojawia się InhalatoreX z prawdziwego zdarzenia a także nakładki na nadkola.

Carboard Biznes, czyli lśniące felgi oraz dodatkowe Inhalatory po bokach - idealne rozwiązanie dla pracowitych biznesmenów którzy dbają o wizerunek i punktualność.

Tutaj ta sama opcja co powyżej, tyle że elementy zderzaka są w kolorze nadwozia.

Carboard Fast - opcja dla młodocianych amatorów szybkiej jazdy. Pojawia się opływowy Wing Commander oraz sportowy zderzak wielokrotnie wzmocniony TaśmeXem. Wedle upodobania można sobie również zmienić markę samochodu.

Carboard Furious - wersja dla młodych & gniewnych. Wing Commander staje się jednolity z linią nadwozia, co znacznie usprawnia sprint do setki. Są tu również powiększone otwory na podwójny RureX oraz zderzaki w tym samym kolozre co reszta pojazdu.

Carboard Sun & Rain Stopper - zestaw dla wrogów upalnego słońca oraz kwaśnych deszczy.

Multi Carboard - przyklejamy do pojazdu wszystko co wpadnie nam pod rękę i jest wykonane z kartonu. Ciekawostką jest domek wypoczynkowy na dachu, który stanowi doskonałą alternatywę dla przyczep kempingowych.


Aby ocenić plik lub dodać komentarz musisz być zalogowany !
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta - zarejestruj się teraz.

Wstaw miniaturkę jako link na swoją stronę: Wzbogać swoją stronę i umieść na niej link razem z miniaturką do ulubionych gier, filmów, animacji. Wystarczy, że skopiujesz podany kod i wkleisz na swoją stronę.Link:

dodaj do ulubionych Poleć plik znajomemu
zgłoś duplikat Zgłoś duplikat
zgłoś niedziałajacy link Zgłoś niedziałający link